Blech forum(RPG o blechu)

To jest forum RPG o blechu będą tu też informacjie o blechu


#1 2007-10-28 00:08:56

Daru Kisuke

Generał Shinigami

Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 43
Punktów :   

Pałka Jinty

Nie posiada jakichś specjalnych właściwości, jest masywna i napędzana siłą Jinty.

Kosztuje 250 (G) Złota.


Imie: Daru
Dobry Shinigami
Ranga: Kapitan Shinigami
Złoto: Dużo
Umiejętności: Wszystkie
Energia Duchowa: 120.000
Broń: Miecz Zanpakutou (Benihime), Rękawica Duszy, 5 Linek, 2 Bandaże, Zastępcze Ciało
Zanpakutou: Benihime
Uczniowie:
Wali wygrane: 0
Walki przegrane: 0
Zabici Puści: 0

-------------------------------------------Mój Zanpakutou------------------------------------

Moj Zabójca Dusz to: Benihime

Forma 1: Pierwsza forma Benihime to katana ale o wyglądzie Laski, Shin-kai go przemienia w miecz o wygietym rękojeściu, z wiszącymi farfoclami na dole.

Shin-Kai: Gdy już poznałem imię swojego zanpakuto ciągle posiadam go w formie Laski, ale moge w każdej chwili przemienic w Miecz.

Ban-Kai: Tenso Benhime: Poł miecza okrywa Czerwono Czarna aura wchodządza na ręce do łokci, Moja moc jest Silniejsza nic kogo kolwiek, i Mam taki atak Specjalny "WirrMoc" ale jest słabsza wersja też bez Ban-kai "Wirr", polega to na tym że miecz wskazuje na przud i zaczynam sie kręcic z niezwykłom moca, a "WirrMoc" tak samo ale szybciej i silniejsza moc.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poke-gra-forum.pun.pl www.psychoterapia.pun.pl www.nickcave.pun.pl www.misticalsoldiers.pun.pl www.ninjaznaruto.pun.pl