Blech forum(RPG o blechu)

To jest forum RPG o blechu będą tu też informacjie o blechu


#1 2007-10-15 19:43:14

Kurosaki Ichigo

Generał Shinigami

Zarejestrowany: 2007-10-15
Posty: 17
Punktów :   

Strój Kapitana Shinigami/Strój Shinigami

Czarno Biały strój ze znakiem Oddziału na plecach szczegoly na Obrazku
Przed odebraniem takiego stroju nalezy napisac z jakiego oddzialu jest kapitan

Tylko dla Kapitanów



W zestwawie znajduje sie:

1.)Opaska Ktora jest noszona na ramieniu
2.)Czarny Stroj podobny do kimono ale troszke inny w pasie zawiazany Bandarzem lub Czarnym,Białym pasem.
3.)Buty oraz Białe Skarpetki

PS.Zanim wezmiesz Strój powiedz z jakiego oddzialu


Imie: Ichigo
Dobry: Shinigami
Ranga:Generał Shinigami
Złoto:Dużo
Umiejętności:wszyskite
Energia Duchowa: 120000
Broń: Zanpakutou i zastępcze cialo
Zanpakutou:Zangetsu
Wali wygrane:  0
Walki przegrane:  0
Zabici Puści: 0


-------------------------------------------Mój Zanpakutou------------------------------------------

Moj Zabójca Dusz to: Zangetsu

Forma 1:Pierwsza forma Zangetsu to katana która jest o wiele większa od normalnych zanpakuto Shinigami.

Shin-Kai:Gdy już poznałem imię swojego zanpakuto ciągle posiadam go w formie Shikai. Zangetsu przypomina ogromny nóż (tasak). Nie widać by posiadał tsubę.Rękojeść owinięta jest białą wstęgą która potrafi rozciągnąć się tak bym mógł jej używać jako pochwy dla Zangetsu.

Ban-Kai:Tensa Zangetsu:Noszę na sobie płaszcz Zangetsu.Mój zanpakutou przybiera formę długiej czarnej katany na końcu której zwisa krótki łańcuch.Poruszam się o wiele szybciej niż jakikolwieki kapitan za pomocą Shunpo. Może także używać ulepszonej czarnej wersji ataku Getsuga tensho. Ta broń jest silniejsza od każdego zabójcy dusz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ninjaznaruto.pun.pl www.misticalsoldiers.pun.pl www.poke-gra-forum.pun.pl www.nickcave.pun.pl www.psychoterapia.pun.pl